朝の太陽がまぶしかったので、久しぶりにきちんと太陽礼拝した。サボってたら、あかんなぁ🙏
アーサナの撮影は難しいなぁ。呼吸止まってた 😓

Нар мандлаа. Сурья намаскар буюу нарны мөргөл байрлал хийгээд сайхан байна 🙏